Ako si získať ženu svojich snov

Autor: Dominika Straková | 14.3.2013 o 19:57 | Karma článku: 6,09 | Prečítané:  3940x

  Mnohokrát som si čítala na internete, či v rôznych časopisoch rady pre mužov, ktorí si chcú získať pozornosť vysnívanej ženy. Zaskočilo ma, že väčšina týchto rád bola vlastne priamo písaná od muža a kadečo by som v týchto radách pozmenila. Články písané ženami boli síce presnejšie, no okomentované veľmi krátko a stručne. Nevravím, že tieto rady boli zlé, no rozhodla som sa zozbierať všetky svoje skúsenosti a skúsenosti žien z môjho okolia a spísať niekoľko rád. Či sa niekomu zídu to už neviem, ale snáď pomôžem vytvoriť nejakú tú novú lásku alebo aspoň príjemné chvíle.  

 

Veľmi ťažko sa to píše takto všeobecne, je možné, že tieto body nemusia platiť na každú ženu. Každá sme totiž jedinečná osobnosť a tri štvrtina z nás ani len vlastne netuší, čo vlastne chce. No skúšajte, vyberajte a tieto rady zaberú.

Prvý a najdôležitejší bod je zavolať dámu na rande. Nikdy sa o to nepokúšajte prostredníctvom nenápadných náznakov, niekedy sú totiž naozaj také nenápadné, že si ich vôbec nevšimne. Odporúčam spýtať sa jej to na rovinu. Počkajte, kým zostane sama v kancelárii, či v škole v triede a opýtajte sa. Kto nepožiada, ten totiž ani nedostane. A povedzme si, najhoršie čo sa vám môže stať je, že odpovie nie. Takto aspoň viete na čom ste. Keď vám raz povedala nie, je veľmi malá pravdepodobnosť, že sa to zmení. No tomuto bodu sa ešte skúsim povenovať v inom blogu.

Keď už sa vám podarí pozvať ju a ona bude súhlasiť, ako vlastne vytvoriť ideálne rande?

Radím, nevymýšľajte veľmi. Ženy síce majú rady prekvapenia, no až keď ju poznáte naozaj dobre a viete aké prekvapenie ju poteší. Ľahko by sa totiž mohlo stať, že ju pozvete do kina na akčný film, z ktorého zostane znechutená a šanca získať si ju je preč. Ponúknite sa, že prídete po ňu domov. Zároveň vám bude musieť takto dať aj telefónne číslo.  Odporúčam prísť s kvetom/kvetmi v ruke. My ženy o sebe síce tvrdíme aké sme moderné a nezávislé, no vždy nás poteší keď vieme, že na nás myslíte. Väčšinou muži zvyknú nosiť červenú ružu, to je taká klasika. Odporúčam však doniesť kvet v jej obľúbenej farbe, ak ju viete. Ak nie, stačí len nejaká nezvyčajná farba, biela, či modrá. Vyhnite sa však žltej, mnoho žien ju považuje za farbu žiarlivosti, či nenávisti.

Pochváľte jej výzor.

Priamo na mieste sa jej opýtajte ako by rada strávila večer s vami. Či na príjemnej večeri, alebo radšej niekde v kine. Majte pre istotu pripravené návrhy na dobrú reštauráciu, či nejaký dobrý film.

Pokiaľ je to aspoň trošku možné, na prvé rande príďte autom. Ak nemáte vlastné, požičajte si ho od kamaráta. Nie žeby sme boli nejaké zlatokopky, no väčšina žien sa chce práve na prvom rande ukázať v čo najlepšom svetle a chcú byť čo najkrajšie. Takže si obúvajú vysoké podpätky. A kráčať vo vysokých podpätkoch niekam do mesta, to sa mi ako veľmi podarené rande nezdá. Nezabúdajte jej otvoriť dvere na aute.

Keď už prídete na miesto a ona sedí a čaká v aute, vystúpte ako prvý a otvorte jej dvere. Ponúknite jej svoje rameno aby sa mohla chytiť, väčšina žien to ocení. Ako pravý gentleman jej otvárajte dvere, vezmite kabát, či odsuňte stoličku. Pokiaľ ju beriete na kávu, či večeru, nechajte ju nech si objedná ako prvá. Nikdy neobjednávajte za ňu, pokiaľ vás o to výslovne nepožiada.

Mobil na prvé rande nepatrí vôbec, ak čakáte veľmi dôležitý hovor, zapnite si vibrácie a mobil položte bokom na stôl displejom dole. Ak by vám naozaj začal zvoniť, je zdvorilé spýtať sa, či jej nebude prekážať, keď hovor prevezmete.

Ako témy na rozhovor navrhujem tzv. neutrálnu pôdu. Snažte sa o nej zistiť čo najviac, no nech to nevyzerá ako dotazník. Môže sa vám to na ďalšom rande zísť, zároveň aj zistíte, či o ďalšie rande máte záujem. V žiadnom prípade neprivádzajte tému na bývalé priateľky, priateľov, či politiku, nemuselo by to pre vás dopadnúť najlepšie. A pokiaľ má výstrih, napriek tomu sa snažte pozerať jej do očí.

Ťažkou otázkou je, keď prichádza na rad platenie. Ako správny gentleman by ste mali vypýtať účet a neukázať jej sumu, ktorú platíte. Elegantne vložiť peniaze do krabičky, v ktorej čašníci zvyknú nosiť bloček. Ako argument, prečo máte platiť práve vy, by som použila jednak to, že v ženských očiach to vyzerá lepšie a takisto sa pokúste spočítať, koľko asi tak stál jej outfit na tento večer. Pretože ak sa jej naozaj páčite, minimálne polovica vecí, čo má na sebe oblečené je nových a rozhodne nie najlacnejších. Plus čas, ktorý investovala na nákup a prípravu, na make up. Aj keď ženy väčšinou sex po prvom rande neuznávajú, mnoho z nich má na sebe dokonale zladené, nové spodné prádlo, ktoré vyberali nie práve krátko v obchode.

Odvezte ju domov, zaparkujte a odprevaďte ju k dverám. Mnoho žien to nebude čakať. Povedzte ako vám spríjemnila večer, zaželajte jej dobrú noc a pobozkajte jej ruku, alebo jej dajte letnú pusu na líce, čelo. Bude prekvapená. Tak odíďte. Pokiaľ sa bude pozerať až kým nezájdete za roh máte vyhraté. Ak náhodou aj nie, stále je ešte šanca, pretože už ste aj tak v jej mysli. Keď sa jej však ozvať už nechcete, nemotajte jej hlavu a nehovorte, že zavoláte. Keď nie ste schopní povedať pravdu, nepovedzte radšej nič. Je to vždy lepšie ako planá nádej, že bude chodiť s mobilom ešte aj na toaletu a ten očakávaný hovor nakoniec nepríde.

Čo sa týka času po rande, nevolajte jej hneď na druhý deň. Počkajte také dva až tri dni. Už nebude dúfať, že sa ozvete a o to viac ju to poteší.

O nás, ženách sa vraví, že k nás nestačí ani milión stranová príručka. No s nami je to v skutočnosti celkom ľahké. Stačí  nás počúvať a byť pri nás gentlemanom. Pokiaľ sa ešte k tomu vyhnete otrepaným  frázam typu : Máš oči ako jazierka, bude to úplne skvelé. A všetko ostatné príde časom J

Veľa šťastia.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Málo tu oslavujeme to dobro, čo na Slovensku bolo, je a bude

Možno to zle vidím; možno Slovákom budú tieto slová znieť trochu pateticky alebo prehnane.

KOMENTÁRE

SNS neodíde. Nikto na ňu nečaká

V prípade predčasných volieb by sa SNS nemuselo dostať do vlády.


Už ste čítali?